Strony

Top Menu

SZTUKA

DESIGN

CO ROBIĆ W WARSZAWIE? - INFORMATOR KULTURALNY - LUTY 2018 - WYDARZENIA

Przegląd najciekawszych wydarzeń lutego 2018 roku w Warszawie.WYDARZENIA 
“Grzesiuk bez cenzury”
Kiedy: 1 lutego 2018

Z okazji pierwszego wydania "Pięć lat kacetu" bez skreśleń i cenzury w czwartek 1 lutego o godz. 18:00 zapraszamy do Faktycznego Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie na spotkanie z udziałem członków rodziny Stanisława Grzesiuka, jego przyjaciół i wielbicieli.
Przegląd współczesnego kina japońskiego “Nieznane oblicza Japonii”
Kiedy: 8-10 lutego 2018

W dniach 8-11 lutego 2018 roku w warszawskim kinie Elektronik po raz czwarty odbędzie się przegląd współczesnego kina japońskiego “Nieznane oblicza Japonii”. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć filmy, które nie były wcześniej prezentowane w Polsce. Szczegóły: tu-klikTeatroteka Fest 2018. Nowe kadry teatru
10 teatralnych premier w trzy dni, czyli Teatroteka Fest po raz drugi  

 Podczas trzech dni trwania festiwalu (9-11 lutego) będzie można zobaczyć 10 premierowych spektakli i wziąć udział w prowadzonych przez studentów i dziennikarzy rozmowach z twórcami. I edycja TEATROTEKI FEST to najzdolniejsi młodzi reżyserzy, najlepsze polskie teksty dramatyczne, wybitni aktorzy, operatorzy, kompozytorzy i scenografowie. Urodziny Pragi 2018
370 urodziny Pragi.
Kiedy: 10 lutego 2018

10 lutego 1648 roku Praga otrzymała prawa miejskie oraz przywilej organizowania czterech dorocznych jarmarków i trzech cotygodniowych targów: w piątki na konie i bydło, wtorki i soboty na inne towary.
W tym roku przypadają 370 urodziny Pragi, które z pewnością będą obchodzone hucznie.
Więcej informacji tu-klik

 Teatroteka WFDiF cykl ekranizacji polskiej młodej dramaturgii produkowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, największą państwową wytwórnię filmową w Polsce.
Kiedy: 21 lutego 2018 

Teatroteka WFDiF cykl ekranizacji polskiej młodej dramaturgii produkowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, największą państwową wytwórnię filmową w Polsce. pokazy odbywać się będą w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

Przegląd Kina Rosyjskiego
Kiedy: 22-25 lutego 2018

Kolejna już edycja przeglądu filmów z Rosji rozpocznie się nowym, wielkim filmem Andrieja Zwiagincewa „Niemiłość”, w którym reżyser kontynuuje swój stały filmowy temat: zaniku uczuć między ludźmi. Wspaniała „Łagodna” Siergieja Łoźnicy to ponury obraz rosyjskiego piekła, w którym musi odnaleźć się samotna kobieta. Wydarzenie odbywać się będzie w Kinie "Świt".
Warszawski Festiwal Improwizacji - Warsaw Improv Festiwal 2018
Kiedy: 23 - 25 lutego

Warsaw Improv Festival 2017 to historyczna, pierwsza edycja festiwalu improwizacji teatralnej w Warszawie, która potrwa od 23 do 25 lutego. Przez cztery dni miłośnicy tej dziedziny komedii oraz osoby zainteresowane teatrem będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z instruktorami z USA i Słowenii, a wieczory spędzić w Klubie Komediowym, oglądając najlepsze polskie i światowe grupy teatru improwizowanego. 

Prześlij komentarz

Copyright © ACH TAK!. Designed by OddThemes & SEO Wordpress Themes 2018