Strony

Top Menu

SZTUKA

DESIGN

Miłość powraca do Netflix

Gillian Jacobs i Paul Rust
10 marca na platformie Netflix pojawi się drugi sezon "Love". Rozgrywająca się w Los Angeles historia dotyczy uzależnionej od narkotyków, alkoholu i seksu Mickey (Gillian Jacobs), która poznaje przypadkiem Gusa (Paul Rust), mężczyznę bardziej neurotycznego niż bohaterowie grani przez Woody’ego Allena. 


"Love" wyreżyserował Judd Apatrow, producent wykonawczy "Girls". Pierwszy sezon serialu zebrał rzesze fanów, którzy podkreślają na forach, że wreszcie pojawiła się komedia, w której bohaterowie są naprawdę „dobrze napisani”. Szczególnie postać Mickey podbiła serca widzów. Młoda, piękna kobieta, będąca połączeniem najbardziej pokręconych cech "Dziewczyn", poszukuje księcia z bajki, niczym bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Ma dobrze płatną pracę, dom w Mieście Aniołów, kota i wielu byłych kochanków, na których napotyka się na imprezach. Urocza blondynka traci głowę dla "dobrego chłopaka". I już myślimy, że będzie jak w bajce: przypadkowe spotkanie w sklepie, randka w magicznym zamku, pierwszy seks, rozmowy. 
Ale jeżeli ‘zła dziewczyna’ chce się ustatkować, to ‘dobry chłopak’ może mieć ochotę na więcej zabawy. Wydawałoby się idealny kandydat na partnera zaczyna romansować z aktorką z pracy, porzucając bez słowa Mickey. Dotychczas niezależna dziewczyna zaczyna zachowywać się jak kobiety, którymi dotychczas gardziła: nękać Gusa w pracy, pisać, dzwonić i pojawiać się bez zaproszenia w jego mieszkaniu. 
W finałowym odcinku sezonu Mickey trafia na terapię dla osób uzależnionych od związków i uświadamia sobie, że nie może być szczęśliwą kobietą, jeżeli nie potrafi funkcjonować bez mężczyzn. Ale nie udaje jej się wprawdzie wytrwać nawet doby samej, bo jeszcze tej samej nocy wpada w ramiona Gusa…
Czy tak pokręcona "Miłość" ma szansę przetrwania? Dowiemy się już 10-go marca.
Gillian Jacobs i Paul Rust

Prześlij komentarz

Copyright © ACH TAK!. Designed by OddThemes & SEO Wordpress Themes 2018