Strony

Top Menu

SZTUKA

DESIGN

PREZENT DLA SIEBIEMoja świąteczna cierpliwość kończy się zwykle w okolicach 25 grudnia, gdy barszcz wylewa się uszkami, makowiec usypia coraz bardziej, a ósemka zaczyna niebezpieczne kołysanie po ugryzieniu piernika.

Wszystkie świąteczne filmy są już obejrzane od kilku tygodni, w radiu wciąż jeszcze leci polska wersja Last Christmas, a rodzinne spędzanie czasu zaczyna podnosić ciśnienie.

Nadchodzi ten moment, w którym należy udać się po cichu do swojego pokoju, wyciągnąć laptopa i zrobić sobie prezent - włączyć serial.

 SANTA CLAUS IS COMING TO TOWNStarzy, dobrzy Przyjaciele, którym wybacza się nawet śmiechy w tle. 

ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS COFFEEGilmore Girls, skrzywdzone polskim tytułem Kochane kłopoty sprawiają, że natychmiast nabieram ochoty na kawę i więcej jedzenia. 

I'M DREAMING OF THE WHITE CHRISTMASŚwiąteczna niespodzianka od twórców Black Mirror, zanim serial przejął Netflix, czyli odcinek specjalny i specjalne technologie

JINGLE BELLS W święta możemy wybaczyć twórcom HIMYM trzy ostatnie sezony i przypomnieć sobie, dlaczego Lily ukradła święta, a czego życzył wszystkim Barney

CHRISTMAS IS ALL AROUND Jeśli jeszcze nie wiecie, dlaczego Winona Ryder rozwiesza świąteczne lampki, szybko nadróbcie Stranger Things - już wkrótce drugi sezon!

LAST CHRISTMAS = NO CHRISTMAS
Kolejna opowieść z Netflixa, czyli Unbreakable Kimmy Schmidt, która po 15 latach została uwolniona z bunkra i zamieszkała w Nowym Jorku. W drugim sezonie musi nadrobić 15 zaległych Gwiazdek, a do tego dostaje pracę jako elf.

DRIVING HOME FROM ISLAND
Jak najszybciej zagubić święta? Zacznij od jednego odcinka LOST, aby obudzić się po sześciu sezonach - i po Bożym Narodzeniu

LAP CHRISTMAS Paradoksalnie dopóki na poddasze nie wprowadziła się Megan Fox, święta z bohaterami New Girl były bardzo przyjemne


Oczywiście, można też rozpocząć coś nowego, ale czy Święta nie są po to, by spędzać je z najbliższymi?

Prześlij komentarz

Copyright © ACH TAK!. Designed by OddThemes & SEO Wordpress Themes 2018