Strony

Top Menu

SZTUKA

DESIGN

Stare reklamy ze sławnymi (dopiero teraz) aktoramiRobert De Niro
Najstarsze znalezisko w całym zbiorze. Rok 1970, Robert De Niro w czarno-białej reklamie samochodu - AMC Ambassador. Urocze i z klasą.

Jodie Foster
Jodie Foster w reklamach grywała już jako małe dziecko. Po raz pierwszy pojawiła sie na telewizyjnym ekranie w wieku trzech lat przy promocji produktów do opalania. Poniżej filmik ze starszą już aktorką - przypomina siebie i ma tę niesamowitą chrypę w głosie.

Morgan Freeman
Dzisiejsze reklamy są nudne. Pasty do zębów czy płyny do płukania ust zawsze zachwalane są w domowych łazienkach. Dziś nikt nie wpadłby na pomysł, by umieścić aktorów na słupie elektrycznym. Tak Morgan Freeman w 73 roku reklamował płyn Listerine.  

Drew Barrymore
Reklama ciasteczek została nakręcona, gdy Drew Barrymore miała 4 lata. Muszę zawierzyć znalezionym informacjom, że to rzeczywiście ona, gdyż podobieństwa z dzisiejszą Drew nie potrafię odnaleźć.

Meg Ryan
Rok 1981 i 20-letnia Meg Ryan w reklamie pasty do zębów. Targetem niewątpliwie są nastoletnie dziewczęta, zaś treść przekonuje, że świeży oddech i zdrowe zęby zapewnią powodzenie o płci przeciwnej.

Ben Affleck
W 1989 roku Ben Affleck był jeszcze niepełnoletni. Pewnie nikt nie przypuszczał, że chłopak z reklamy Burger Kinga będzie randkował z Jennifer Lopez, a co więcej, będzie zdobywcą Oscara.

Keanu Reeves
W związku z tym, że Keanu jest wiecznie młody, musicie uwierzyć na słowo, że miał wówczas lat 23 i najwyraźniej uwielbiał płatki śniadaniowe.

Demi Moore
Co Demi Moore w 1988 roku była w stanie zrobić dla dietetycznej Coli?

Jack Black
82 rok i 13letni Jack Black z wielkim zaangażowaniem opowiada o grze Pitfall.

Brad Pitt
Lata 90-te czają się tuż za rogiem. Reklama Pringlesów to połączenie Beverly Hills 90210 i Słonecznego Patrolu. Młodzi, piękni ludzie i te kolory!!!

Elijah Wood
Elijah od najmłodszych lat grywał w filmach. Reklamy również nie są mu obce. 9-latek przekonuje, że brokuły najlepiej smakują z... serem.

Matt LeBlanc
Generalnie Matt LeBlanc wielkiego sukcesu nie odniósł. Znamy go głównie jako Joey'a z serialu Przyjaciele. Ale z paniami umie sobie radzić od zawsze. Myślicie, że podryw na keczup jest niemożliwy? Nie dla Matta.

Paul Rudd
A w reklamie Super Nintendo z 1991 roku znalazł się Paul Rudd.

Michael Fassbender
Rok 1998 - rewelacyjny sposób, by zareklamować loty dla osób poniżej 26 roku życia.


Prześlij komentarz

Copyright © ACH TAK!. Designed by OddThemes & SEO Wordpress Themes 2018